Lazy
Автор

http://ultra-music.com/events/5112

Уласна, традыцыйна едзем роварамі на музыку ((8

Збор 9:30 на АўтаВАЗе, едзем як кацілі на "Наш грунвальд", па дарозе. Назад будзем ехаць у цемры, таму абавязкова экіпіруйцеся сьвятлом.

Тым часам з Дудутак прыходзяць ня надта добрыя навiны.
http://news.tut.by/accidents/249657.html
'(
Але ж на правядзенне Рок-млыну, маю надзею, гэты iнцыдэнт не пауплывае.

Я зараз трошкi прыхварэу, але ж катэгарычна стаулю +1.

Таксама хачу прапанаваць з'ездзiць 1 кастрычніка у Гальшаны, дзе адбудзецца фестываль "Гальшанскі замак". Можа хто прапануе цiкавы маршрут?

Lazy
Автор
Цитата сообщения от voler отправленного 11 Сен, 2011 в 17:45
Тым часам з Дудутак прыходзяць ня надта добрыя навiны.
http://news.tut.by/accidents/249657.html
'(
Але ж на правядзенне Рок-млыну, маю надзею, гэты iнцыдэнт не пауплывае.

не паўплывае, усё як і абяцалі, будзе.

Мінулым разам уначы было ня надта камфортна, зараз жа будзе сапраўдная восень. Прапаную ў залежнасці ад часу аканчэння канцэрту каціць на электрычку у Раўнаполле, ці іншую блізкую станцыю.

Да Рудзенску - 16 км.

Lazy
Автор
Цитата сообщения от kisa\-anuta отправленного 13 Сен, 2011 в 16:58

Мінулым разам уначы было ня надта камфортна, зараз жа будзе сапраўдная восень. Прапаную ў залежнасці ад часу аканчэння канцэрту каціць на электрычку у Раўнаполле, ці іншую блізкую станцыю.

Да Рудзенску - 16 км.

да якая электрычка?? да гораду 22 кілямэтры, да чыгункі мінімум 12.

так, вы определитесь как обратно поедем, а то я не решил куда ехать :)

Lazy
Автор
Цитата сообщения от raubtier отправленного 14 Сен, 2011 в 13:24

так, вы определитесь как обратно поедем, а то я не решил куда ехать :)

Да сваім ходам паедзем, што там думаць. Галоўнае, каб дажджу не было як у той раз (8

Это мой. Сказали, что с велом на территорию нельзя.
За это пришлось им обойтись без моих 30 тыр за билет.
Концерт в целом fail,
из того, что я слышал, только "Вектор эго" понравились,
остальное надоело слушать, уехал около 17 часов.

Странно, что нельзя с велом. На прошлой неделе были в усадьбе Коробчицы под Гродно, без проблем запустили на территорию 20 человек с велосипедами, подсказали, где их удобнее поставить. При этом людей на территории было в изобилии.

Lazy
Автор
Цитата сообщения от rostislav\. отправленного 19 Сен, 2011 в 00:40

Странно, что нельзя с велом. На прошлой неделе были в усадьбе Коробчицы под Гродно, без проблем запустили на территорию 20 человек с велосипедами, подсказали, где их удобнее поставить. При этом людей на территории было в изобилии.

На самой справе, там ёсьць цэлы вела-гараж, нас туды аднойчы запускалі. Аднак звычайна нас такі натоўп прыязджаў, што прасьцей было на ўваходзе пад наглядам супрацоўнікаў музэю да плату прывязаць. Так, уласна, і было зроблена.

Цитата сообщения от rostislav\. отправленного 19 Сен, 2011 в 00:40

Странно, что нельзя с велом. На прошлой неделе были в усадьбе Коробчицы под Гродно, без проблем запустили на территорию 20 человек с велосипедами, подсказали, где их удобнее поставить. При этом людей на территории было в изобилии.

Ну там не то, чтобы совсем выгнали, сказали:
вел нужно поставить вот тут (возле кустов между калиткой, домиком-кассой и кордоном дежурных);
идти туда (в домик) покупать билет,
потом идти туда (на территорию) смотреть экспозицию.

  • А с велом пройти можно?
  • Нет, нельзя.
  • Спасибо-до-свидания.

Возле кустов между калиткой и домиком-кассой уже стоял штабель велов Lazy и Ко.
А я как-то не был морально готов свой вел оставлять, тем более, чьи-то велы своим блокировать.

А, пусть делают, что хотят, в своем коммерческом музее,
полно других интересных мест.